Naše firma

Zabýváme se již dlouhou dobu výrobou a zpracováním skla, jeho zušlechťováním a vytvářením aplikací vhodných jak pro exteriér, tak i interiér.

Naše činnost

Naše činnost zahrnuje jak projekční fázi, výrobu tak i následnou montáž v oborech, kde je vhodné použití skla jako konstrukčního materiálu.

Naše zkušenosti

Máme bohaté zkušenosti v zasklívání velkoformátovými skly až do rozměrů 3000 x 6000 mm a maximální hmotnosti elementu 1.200 Kg, výrobě a montáži ohýbaných, izolačních, lepených nebo i kalených skel včetně jejih montáže, potišťených skleněných fasád, projektů a realizací zastávek městské hromadné dopravy, výroby a montáže skleněných výplní zábradlí, návrhů a výroby celoskleněných sprchových koutů, ale i čelního zasklení železničních lokomotiv nebo jiných zajímavých aplikací.

Výroba

Naše činnost zahrnuje výrobu jak izolačních, kalených nebo lepených skleněných elementů, tak i jejich následnou montáž. Výroba skla je vybavena moderní technologií zahrnující mimo jiné CNC lámací stůl Bystronic, čtyřstranou lešticí linku Benteler, vertikální lešticí linku Lattuada, CNC obráběcí centrum, vodní paprsek, několik vrtacích automatů Benteler a Forvet, sítotiskovou linku Thieme včetně následné technologie, kalicí linku Tamglass a Heat Soak testovací komoru až do rozměru 3.210 x 6000 mm. V lepených sklech jsme schopni zrealizovat zakázky od jednoduchých lepených skel, až po skla odolná proti průrazu, průhozu nebo prostřelení, včetně kombinací skel kalených, potištěných nebo lepených skel s potištěnou fólií s libovolným obrazovým motivem ať již černobílým nebo barevným. Máme k dispozici kompletní řadu pro montáž terčových fasád, zvukové izolačních stěn, pochozích skel, skleněných sprchových koutů, střešních konstrukcí atd.

Doprava a montáž

Vaši zakázku provedeme od plánování, výroby skleněných elementů, jejich dopravu na místo a následnou montáž a to v nejkratších možných termínech a dle Vašich představ.