Kování DORMA

ARCOS Universal

Kování ARCOS Universal

Kompletní ucelený systém kování pro stavbu celoskleněných dveří, nadsvětlíků, pevných stěn. Sklo působí společně s kováním jako jediný ucelený konstrukční celek. ARCOS universal je flexibilní standardně pro tloušku skla 10 mm, ale variantně i pro 8 a 12 mm. Bod otáčení dveřního křídla je volitelný 55 nebo 65 mm.

Katalog kování ARCOS (PDF - 1,4 MB)

DORMA Universal - jak již název napovídá

Kování DORMA Universal

Díky širokému spektru základních typů a variací umožňuje systém postavit v podstatě jakoukoliv celoskleněnou konstrukci. Tak mohou být postaveny celoskleněné konstrukce s různými pevnými díly, jednokřídlými nebo dvojkřídlými dveřmi. Standardní provedení je konstruováno pro tlouštku skla 10 mm. Pomocí příslušenství je možné upravit I pro tlouštku skla 8 nebo 12 mm. Nějaká kování jsou vhodná přímo pro různé tlouštky skel. Bod otáčení dveřního křídla je volitelný 55 nebo 65 mm.

Katalog kování DORMA Universal (PDF - 1,5 MB)

DORMA Agile 150 (SYNCRO) - upravte si prostor jak potřebujete

Kování DORMA Agile 150 (SYNCRO)

Všude tam, kde má být elegantní průchod z jedné místnosti do druhé, je možné použít posuvné dveře. I v malých místnostech je pak možné cítit se volně. Systém AGILE splní jak nenáročné přání, tak I vysoké požadavky. I přes malou výšku pouze 63 mm je možné tento systém použít pro skleněné posuvné dveře o celkové hmotnosti 150 kg.

Katalog kování pro posuvná skla DORMA (PDF - 900 KB)

DORMA Studio Rondo

Kování DORMA Studio Rondo

Vnitřní kování Studio Rondo propůjčí díky svému atraktivnímu designu jakékoliv místností zvláštní charakter a zvýrazní eleganci skleněných dveří. Široká paleta barev splní jakékoliv Vaše přání.

Katalog kování DORMA Studio Rondo (PDF - 1 MB)

DORMA Junior Office

Kování DORMA Junior Offic

Navrženo pro každodenní používání, Junior Office splní přesně Vaše představy. Díky širokému spektru provedení je možné uspokojit všechny Vaše přání. Vedle standartního provedení (LM) je možné nějaké typy dodat i v provedení nerez (ER) nebo měď (MS)

Katalog kování DORMA Junior Office (PDF - 700 KB)