Sklo

 • ESG kalené sklo

  ESG je tepelně zpracované Floatové sklo, které po procesu kalení získá nové rozložení vnitřního napětí. Po ohřátí na teplotu okolo 620 °C a následném rychlém ochlazení vzduchovou sprchou zůstane vnitřní část teplá, kdežto na povrchu dochází k prudkému ochlazení.

 • VSG lepené sklo

  Lepené sklo se skládá ze dvou nebo více tabulí skla, spojených vysoce elastickou Polyvinyl-Butyralovou (PVB) fólií. Fólie může být čirá, matná, zvukově izolační, barevná nebo s různými motivy (Colorprint).

 • Smaltované sklo

  Smaltované, nebo potištěné sklo je v podstatě ESG kalené sklo nebo TVG polokalené sklo, které je po procesu opracování před zakalením potištěno libovolným motivem. K dispozici stojí celá řada barev dle stupnice RAL.

 • Ohýbané sklo

  Ohýbaným sklem získáte jedinečnost, ať již se jedná o architekturu nebo výstavní a prodejní plochy, ohýbané sklo je předurčeno pro použití jako výplň zábradlí v točitých schodech, zasklení výtahových šachet, zasklení vyhlídek, střešních konstrukcích, zimních zahradách.

 • Barevné sklo

  Barevné sklo je výrobek na bázi lepeného skla s interlayer fólií, v současné době existuje vzorník cca. 1.000 druhů barevných fólií, použitím těchto fólií je možné vytvořit v podstatě libovolnou barevnou kombinaci.

 • Izolační sklo

  Izolační skla představují dnes již neodmyslitelnou součást moderní architektury. Musí být schopna splňovat celou řadu náročných kritérií, mezi která patří jak tepelně izolační, tak zvukově izolační a protipožární kritéria.

 • LUXAR antireflexní sklo

  Luxar je interferenčné odzrcadlené sklo s tvrdou vrstvou odolnou proti poškození. Použití Luxaru je účelné všude tam, kde má zákazník mít možnost nezkresleného pohledu bez rušivé reflexe a zrcadlení sebe samého podobně jako v běžném skle.

 • Polopropustná zrcadla

  Polopropustné zrcadlo (špionážní zrcadlo) je v podstatě silně reflexní sklo se speciální vrstvou k dispozici jsou ve dvou provedeních 12% polopropustné zrcadlo a 1% polopropustné zrcadlo.